Reset Bilgi Teknolojileri, yüksek teknoloji bileşenlerini kullanarak, konularında uzman kadrosu ile bilişim alanında ilerlemeyi hedefleyen kurumların bilgi ve iletişim teknolojileri ve mevcut alt yapılarına uygun çözümler üretmekte ve dünyanın önde gelen markalarının ürünlerine yönelik tasarım, kurulum ve danışmanlık ile birlikte dış kaynak kullanımı, bakım-onarım hizmetlerini sağlamaktadır.

Bu amaçlarla kurulmuş olan Reset Bilgi Teknolojileri sistem entegratörü kimliği ile marka bağımsız anahtar teslim çözümler üretip, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla son teknolojileri müşterilerine sunmaktadır.

Sertifikalı uzman profesyonel kadrosu ile Türkiye geneline yayılmış bir çok başarılı projeye ve hizmete imza atmıştır. Bu kadar kısa bir sürede yakalanan bu başarının altında yatan temel dinamik, Reset Bilgi Teknolojilerinin doğru insana doğru yatırım konusunda gösterdiği titizlik ve özendir. Hizmet verdiği müşterilerine olan mesleki profesyonelliğin yanı sıra genç çalışma ruhunu ve heyecanını da hep aynı canlılıkta korumayı başarmıştır. Hizmet kalitesini sürekli eğitim ve sertifikasyonlarla besleyen Reset, sayılı sistem entegratörleri arasına girmeyi başarmış, dünya standartlarındaki yazılım ve donanım bileşenlerini , gerçek mühendislik yaklaşımları ile faydaya ve kısa sürede de katma değere dönüştürmüştür.

Reset Bilgi teknolojileri tüm bu alanlarda dünya markalarının temsilciliğini ve uygulamalarını yaparak çok başarılı projeler bitirmiştir. Dünya genelinde lider olan bir çok markanın iş ortaklığı yetkinliğine sahip Reset Bilgi Teknolojileri alternatif üretici çözümleri yaklaşımı ile bir çok marka ile müşteri ihtiyaçlarına göre projeler oluşturmakta ve sunmaktadır.

Her geçen gün gerçekleştirilen başarılı projeleri ile bu markalardaki ünvanlar daha üst konumlara getirilmektedir. Tüm bu özellikleri ile Reset sizlerin bilgi sistemleri ihtiyaçlarınızı yüksek verimlilikle karşılayabilen, kaliteli servis anlayışı ile hareket eden yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı bir Sistem Entegratörüdür.

Geniş bir coğrafyaya yayılmış olan müşteri portföyü ile Türkiye genelinde hizmet veren Reset Bilgi Teknolojileri yakın müşteri ilişkileri ile sektörde tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

 

Değerlerimiz

Bizim itici gücümüzdür. Müşterilerimizi, kaliteli ürün ve hizmetler sunarak çözüm ve sonuç üreterek tatmin etmek ve onların beklentilerini aşmak için sürekli çalışıyoruz.

Tüm ürün ve hizmetlerimizde en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Hedefimiz sektörün deneyimlerini aşmaktır.

Liderlik ve ekip çalışmasıyla maliyetlerimizi düşürüp kalitemizi sürekli iyileştirerek yeni pazarlara ve müşterilere ulaşmaya çalışıyoruz.

En değerli kaynağımızdır. Bireysel yeteneklerine ve işimize katkılarının değerine saygı duyuyoruz.

Takım ruhunun geliştirmek ve misyonumuzu gerçekleştirmek için destekleyici, pozitif ve başarı odaklı ortamın yaratılmasına inanıyoruz.

Doğru işleri yapmamızı gerektirir. İşimizde hem kişisel hem de organizasyonel olarak karşılıklı sorumluluğa, saygıya, şeffaflığa ve dürüstlüğe inanıyoruz. Çalışanlarımızı gerçek düşüncelerini ve fikirlerini açıklamaları için cesaretlendiriyoruz.

Kalite Politikamız

  • Kalite için mutlak nitelikli ürün ve hizmet,

  • Müşteri ve yasal şartlara uygunluk,

  • Müşteri memnuniyeti,

  • Sürekli iyileştirme ve eğitim,

  • Bilişim şirketi olarak, sektörde teknolojik çözüm ve servis kalitesiyle lider bir kuruluş olmaktır.